İnsan Kaynakları Yönetimi

Bir şeyler ters giderse bu bizim sorunumuzdur; Bir şey doğru giderse, onların başarısı olur.

Nasıl Başardık

-Profesyonel bir işveren örgütünün (PEO) seçilmesi önemli bir karardır. PEO sadece bir satıcı değildir, aynı zamanda şirketinizin bir uzantısıdır çünkü bordro, fayda yönetimi ve vergi beyanı gibi kritik işlevlerden sorumludurlar. Saygın, deneyimli ve profesyonel bir hizmet almak çok önemlidir. Personelimiz, çeşitli iş türleri için en iyi olduklarını düşündüklerimize karar vermek için en popüler PEO'ları araştırıp gözden geçirdi. İşte en iyi seçimlerimizin bir araya getirilmesi ve bunları nasıl seçtiğimizin açıklaması.

Eğlence

-Çalışanlarımızın spor faaliyetlerine katılımlarını teşvik ediyoruz. Böylece onlar ekip ruhu kazanırken biz de işimiz için yarar sağlıyoruz.

Sağlıklı Yaşam

-Çalışanlarımızın, beslenme uzmanı tarafından hazırlanan kaliteli yemek yemelerini sağlıyoruz. Onlar bizim için önemlidir!

Oryantasyon

-Yeni çalışanlar, bilgi ve yönlendirme olmaksızın başarılı olabilecekleri yeni bir pozisyonda başlatılmazlar. Sağlık alanında veya belirli bir pozisyonda yılların deneyimi gözetilmeksizin, her yeni çalışanın geniş kapsamlı, tesise özel bir yönlendirmeye ihtiyacı vardır. Politikalar, prosedürler ve süreçlerden mevcut nüfus, beğenilenler ve beğenmeyenlere kadar tesisin nasıl işlediğine aşina değildirler.

İş Analizi

-İş analizi yardımıyla, firmamız bazı spesifik gereklilikleri yerine getirmek için yapısında önemli değişiklikler yapabilir. Bu çeşitli işlerden bazı görevlerin eklenmesi ve silinmesinin yardımıyla yapılabilir.

Omer Aydin,


-İnsan kaynakları yönetimi ekibi, insanların stratejik iş kaynakları olarak nasıl yönetileceğini yönetim ekibine önerir. Bu, çalışanları işe alma ve işe alma, çalışan haklarını koordine etme ve çalışanların eğitim ve gelişim stratejilerini önermeyi içerir. Bu nedenle, İK uzmanları yalıtılmış bir iş fonksiyonunda çalışan değil danışmandırlar; yöneticilere, çalışanlarla ilgili birçok konuda ve organizasyonun hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olacakları konusunda tavsiyelerde bulunurlar.

%85

ÖDÜL

%95

EKİP ÇALIŞMASI

%80

YARATICILIK

%100

POZİTİFLİK